Top 3 najtańsze modele samochodów wprost ze salonu.

Dziś każdy kierowca marzy o nowym samochodzie ze salonu. Jednak ceny, opłaty, utrzymywanie tego rodzaju samochodu oraz garażowanie uniemożliwia zakup. Nie każdy decyduje się na auto ze salonu. A poza tym cena automatycznie spada i auto (funkiel nówka nieśmigana) nie jest już warte tyle, co przy zakupie.

3 najtańsze modele, na które można sobie pozwolić to między innymi:

Pierwszy model to Dacia Sandero w ofercie za bagatela 29900 zł. Dodatkowo można powiedzieć, że silnik ma zaledwie 1,2 l pojemności, co oznacza, że nie będzie to kosztowna inwestycja w utrzymaniu. Samochód posiada 5 biegową skrzynię manualną, jak i również posiada wspomaganie ABS, oraz poduszki powietrzne. I nie jest to samochód w bogatej wersji elektrycznej, ale przynajmniej wiemy, że możemy sami coś naprawić i nie musimy udawać się do mechanika znającego się na elektryce.

Drugi model to Ford Ka w cenie 30900 zł, pojemność silnika to 1,2, czyli już wiemy, że samochód nie jest aż tak słaby, jak ten z pojemnością 1,0. Ale za to też nie spali nam na 100 km tyle paliwa, że w portfelu będzie jedynie przeciąg.

Inne dane tego pojazdu to:

3 – drzwiowy, 69 koni mechanicznych, 5 biegowa manualna skrzynia biegów.

Trzeci i ostatni model w rankingu to Kia Picanto w cenie 33200 zł, w wersji M, z silnikiem benzynowym. W wersji tej można znaleźć takie elementy jak na przykład:

6 poduszek powietrznych, alarm, immobilizer, centralny zamek, oraz elektryczne szyby.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że można już zakupić samochód ze salonu od 30000 zł wzwyż, w dodatku w nie najtańszej marce.